Ga naar hoofdinhoud

Heeft u vragen? Neem dan gerust contact op met één van onderstaande contactpersonen, zij helpen u graag!


Ds. M.K. Drost (Kees)

Predikant sectie A
033 – 258 73 75
m.k.drost@bunschoten-west.nl


Ds. J. Janssen (Jan)

Predikant sectie B
06 – 47 950 231
j.janssen@bunschoten-west.nl


Mevr. K. Koelewijn (Karin)

Scriba
scriba@bunschoten-west.nl


Dhr. B. Koelewijn (Bort)

Voorzitter kerkenraad
voorzitter@bunschoten-west.nl


Dhr. W. Tinge (Warnder)

Koster Immanuelkerk
06 – 535 782 65
koster@bunschoten-west.nl


Mevr. W. van de Groep – de Graaf (Willemijn)

Dhr. F.W. Douma (Fred)

vertrouwenspersonen
vertrouwenspersonen@bunschoten-west.nl


Tijdelijk vacant

Commissie muziek
muziek@bunschoten-west.nl


Dhr. W. Bos (Wim)

Multimedia
multimedia@bunschoten-west.nl


Dhr. A. Joosse (Arie)

ICT
ict@bunschoten-west.nl

Back To Top