skip to Main Content

Heeft u vragen? Neem dan gerust contact op met één van onderstaande contactpersonen, zij helpen u graag!


Ds. M.K. Drost (Kees)

Predikant sectie A
033 – 258 73 75
m.k.drost@bunschoten-west.nl


Ds. J. Janssen (Jan)

Predikant sectie B
06 – 47 950 231
j.janssen@bunschoten-west.nl


Mevr. K. Koelewijn (Karin)

Scriba
033 – 298 80 45
scriba@bunschoten-west.nl


Dhr. A. Nicolai (Andries)

Voorzitter kerkenraad
voorzitter@bunschoten-west.nl


Dhr. W. Tinge (Warnder)

Koster Immanuelkerk
06 – 535 782 65
koster@bunschoten-west.nl


Dhr. W. Hartog (Willem)

Organist
06 – 28 459 772
organisten@bunschoten-west.nl


Dhr. A. Joosse (Arie)

Webmaster
webmaster@bunschoten-west.nl
Appmaster
scipio@bunschoten-west.nl

Back To Top